TUTVUSTUS

Byel on loodud pisikestele lastele ja nende vanematele. Lühikese aja jooksul on Byel osutunud väga menukaks paljude toredate klientide silmis.  Interjöörisõbralikkusega sobivad Byel tooted pretensioonitult igasse koju - parim beebikiik tuppa.  Meie tootevalikus on hällid, beebikiiged, väikelastekiiged, tavakiiged, ripptoolid. Byel valmistab kõik oma pakutavad tooted vaid naturaalsetest materjalidest.
Kuna beebid ja väikelapsed on eriti tundlikud igasuguse välismõju suhtes, siis peame tähtsaks teha materjalivalik niivõrd kõrgel tasemel kui see üldse võimalik on.
Peale naturaalsete materjalide, on ka vastupidavus väga tähtis. Sealjuures on iga õmblus ja muu tehnoloogiline lähenemine täielikult läbimõeldud, et tagada pikaaegne kasutusperiood ning tagada ohutus Sinu lapsele.
Selleks, et tagada ka hügieeniline puhtus võimalikult lihtsal viisil, on võimalik kõiki Byel kangast valmistatud detaile pesta masinpesuna. Tooted on vastupidavad tsentrifuugimisele ja triikimisele.
Parim alternatiiv plastik toodetele. Tore kingiidee.
Vaata Byel tootevalikut POEST
Byel Basic beebikiik sari on mõeldud kasutamiseks alates 6.elukuust eeldusel,et laps suudab iseseisvalt oma selga hoida. Kiik on mõnus pehme ja piisava suurusega, et seda kasutada ka väikelapsel kuni 3.eluaastani. Kiikedel kaasasolevad padjad annavad juurde lisaväärtust nii mugavuses kui silmailus.
Byel Calm beebikiik / häll on sobilik beebidele alates 3. elukuust kuni 3. eluaastani. Kiige täispikkuses seljatugi tagab täieliku toestuse Sinu lapsele. Kõige suuremaks plussiks Byel Calm beebikiige juures on reguleeritav asend. Kiike on võimalik reguleerida lamast asendist täiesti istuvasse. Beebikiige asendi muutmiseks ei ole vajalik kiige kinnituste ega riputusnööride lahtivõtmine. Spetsiaalsed aasad lubavad piisava jõu kasutamisel nööridel liikuda sobivasse pikkusesse. Maksimaalne lamamisasend on fikseeritud ning sellest allapoole pole võimalik ilma spetsiaalse sekkumiseta kiigel minna.
Byel Easy ripptool on väikelastele alates 3. eluaastast. Ripptool on tore koht, kus laps saab end mugavalt tunda ning kasutada seda ka väikese lõbustusvahendina kiikumiseks. Byel Easy ripptoolil on kaasas ka suurem padi, mida võib kasutada nii istumisosas kui seljatoena.
Byel Mild kiik sobib kiikumiseks lastele alest 3. eluaastast. Kiik on toestatud külgedelt ja seljaosas ning võimaldab lapsel iseseisvalt seda kasutada. Toestatud küljed hoiavad ära suures mänguhoos võimaliku kukkumisohu selja peale.
Byel Easy kiik on kõige kompaktsem kiik kõikidest teistest. Alates 3. eluaastast kasutav kiik on hoiustatav kasvõi pisikese sahtli nurgas.