TINGIMUSED

Müügi- ja tagastustingimused


Byel OÜ kodulehel leiate valiku imetoredaid tooteid oma lastele või kingituseks mõnele teisele imearmsale lapsele. Hea teenindus-ja ostukogemus on kõige tähtsam!

Kuidas soetada www.byel.eu kaudu omale sobiv toode?

  1. Vali välja sobiv toode ning tutvu toote kirjelduse all selle sobivusega Sinu ja Sinu lapse suhtes.
  2. Kui Sul on erisoove, siis palume julgelt ühendust võtta vormi, e-maili või telefonikõne teel.
  3. Kui oled leidnud täpselt sobiva toote, kliki nupul "Lisa ostukorv".
  4. Palun täida ostuvormil võimalusel kõik väljad.
  5. Märgi kindlasti e-mail, telefoninumber ja sobiv tarneviis.
  6. Juhul, kui ostuvormi täitmisel tekkis mõni viga, võta kindlasti meiega ühendust.
  7. Ostuvormi kinnitamise järgselt edastatakse teie märgitud e-maili aadressile arve.
  8. Arve makse tähtaeg on 2 tööpäeva. Tähtaja ületamisel tellimus tühistatakse
  9. Arve loetakse tasutuks kui on saabunud kinnitus laekumise osas.
  10. Toode edastatakse valitud tarneviisil esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul peale maksekinnituse saabumist. Juhul, kui müüjal on taksitus kauba väljastamiseks, teavitatakse ostjat sellest koheselt takistuse ilmnemisel ning ostjal on õigus tehingust loobuda


ERITELLIMUSED

Eritellimuste puhul on tähtajad ja maksetingimused kliendi ja Byel OÜ vaheliste kokkulepete tõttu muutlikud ning need täpsustatakse kirjalikult omavahelisel suhtlemisel.

KAUBA TAGASTAMINE

Byel soovib, et kõik Kliendid jääksid valitud toodetega 100% rahule. Kui aga juhtub, et antud toode mingil põhjusel ei sobi Teile, siis on võimalik toode ümbervahetada ,tagastada või leida muu lahendus. Tagastuse puhul tuleb toode tagastada 14 kalendripäeva jooksul peale selle kättesaamist. Tagastamisele ning ümbervahetamisele ei kuulu eritellimusel või kliendi soovile tootele tehtud muudatustega tooted. Kaup peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu. Byel lubab omalt poolt teha kõik endast oleneva, et sellekohaseid vaidlusi võimalikult sõbralikult ja mõistlikult lahendada.

*Tagastamiseks palume esitada asjakohane avaldus info@byel.eu ning esitada koos avaldusega ka arve koopia. Täpne tagastusaadress lepitakse omavahelisel suhtlemisel kokku. Kliendil ei tohi tagastuseks kuluda postiteenuse osas suurem summa ,kui selleks oli ostu sooritamisel arvel märgitud postitasu.


Kui Teil tekib küsimusi Byel toodete või nende tellimise kohta, võtke ühendust kas huvipakkuva toote all oleva vormi kaudu või kontaktides märgitud viisil.

Toredat uudistamist!